Nešioklė BabyBjorn ONE OUTDOORS BLACK

139.70€ 229.00€
Gamintojas: Baby Bjorn
Modelis: 094068

Yra prekyboje

Pristatymas 1-2 d. d.

Kiekis:

Daugiau
  • 0 - 3 m.
  • Min 3,5 kg - max 15 kg
  • Nuo 53 cm

  • Galite naudoti mūsų ergonomišką kūdikio nešioklę One, pagamintą iš minkšto medvilnės mišinio. Tvirtas juosmens diržas ir paminkštinti pečių diržai palengvina jūsų nugaros ir pečių spaudimą, todėl kūdikį galima nešio nuo gimymo iki trejų metų.
  • Kuo skiriasi „Baby Carrier One“ ir „One Air“? Šios kūdikių nešioklės turi tas pačias savybes, tačiau yra pagaminti iš skirtingų medžiagų. „Baby Carrier One Air“ sukurtas erdviame 3D tinkle, o „Baby Carrier One“ pagamintas iš minkšto medvilnės mišinio. Abi šios medžiagos yra minkštos ir lanksčios, tačiau kietas 3D tinklelis yra geresnis pasirinkimas, jei lengvai kaistumėte ar gyventumėte šiltame klimate.
  • Ar norite sugebėti pakeisti savo kūdikio padėtį, kai vaikas auga? Tada „Baby Carrier One“ yra idealus variantas! Jis turi dvi skirtingas ūgio padėtis, leidžiančias nešioti kūdikį nuo naujagimio iki trejų metų. Vos keliais paprastais reguliavimais galite pakeisti savo nešiojimo padėtį nuo veidu į priekį iki iš priekio ir ant nugaros.
  • Kodėl skirtingos kūdikių nešiojimo galimybės yra geras dalykas? Jūsų naujagimiui reikia daug artumo. Šiame amžiuje geriausia nešiotis atsuktoje pozicijoje, kad sustiprintumėte tarpusavio ryšį; jūsų kvėpavimo šiluma ir širdies plakimo garsas ramina jūsų kūdikį. Maždaug nuo penkių mėnesių, kai jūsų kūdikio kaklo raumenys yra stipresni, galite pradėti nešioti atsisukę į veidą - smalsūs kūdikiai paprastai džiaugiasi matydami, kas vyksta aplink juos. Kai jūsų kūdikiui sueis vieneri metai, galite pradėti juos nešioti ant nugaros, kuri vaikui augant dažnai jaučiasi patogiau.
  • Išbandyta ir saugu. „Baby Carrier One“ atitinka tiek Europos standartus EN 13209-2: 2015, tiek Amerikos ASTM F223 saugos standartus kūdikiams.
Bendras
Garantija Taip
Spalva Nėra
Ekspozicija Ne

Įvertinkite prekę

Pastaba: HTML yra nepalaikomas!
Vertinimas: Blogas Geras
Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: