Apie mus

Vaikų auginimas – ne tik didelis džiaugsmas ar malonios emocijos kasdien, bet ir milžiniška atsakomybė ir nuolat lydintis siekis suteikti savo vaikams tai, kas geriausia. O tai padaryti ne taip ir lengva – kas nors kiek yra susidūręs su vaikų auginimu žino, kad mažiesiems reikia daugybės įvairių, patogių, funkcionalių prekių. Tad, kur jų gauti?

Nuo šiol šis klausimas bus kur kas lengviau išsprendžiamas, nes į pagalbą kiekvieniems tėveliams skuba Kiddis.lt. Tai – internetinė parduotuvė, kuri pasiūlys viską, ko reikia jūsų vaikams, o, jums tėveliai, leis sutaupyti daug laiko ir tokiu būdu galėsite jo daugiau skirti praleidimui su mažaisiais.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti kokybiškų, patogių, stilingų, tėvelių pasirinkimo bei jų vaikų naudojimo vertų prekių. Veiklą pradėjome dar 2016 – aisiais metais, siūlydami įsigyti vaikiškų drabužėlių, o šiandien džiaugiamės galėdami pasiūlyti net kelis kartus didesnį prekių pasirinkimą.

Šiandien mūsų prekių asortimentą sudaro: auto kėdutės bei jų priedai; avalynė; baldai; drabužiai; prekės mamoms; patalynė; prekės laisvalaikiui; vaikų priežiūros priemonės; prekės vaikų saugumui; vežimėliai bei jų priedai; žaislai – viskas viskas, ko reikia visaverčiam vaikų auginimui ir laimingai jų vaikystei.

Mažamečius vaikus auginantys tėveliai puikiai žino, kad kiekviena minutė yra svarbi. Taigi, nėra nieko, nei galimybė, rasti visas vaikų auginimui skirtas prekes vienoje vietoje. O, jei dar įvertinsite aukštą jų kokybę bei patrauklią išvaizdą, suprasite: su Kiddis.lt jūsų vaikų laukia pati geriausia vaikystė.