Gelli Bath vonios žėlė, mėlyna

Papildoma informacija

Išparduota

Norite gauti pranešimą, kai ši prekė vėl bus sandėlyje?

Greitas pristatymas

Prekės pristatomos per 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.

Gelli Baff yra visiškai unikalus ir įdomus produktas vonios pramogai, kuris leidžia jums vandenį paversti klampių geliu ir vėl padaryti jį skistu!
Įdėjus Gelli Baff miltelių į vandenį, jis tampa klampus ir spalvotas kaip gelis. Tiesiog įberkite “Dissolver” miltelius į sukurtą gelį ir klampus gelis vėl pavirs į spalvotą vandenį kurį saugiai išleisite iš vonios.
Sėkmingai išpopuliarėjęs Jungtinėje Karalystėje, JAV, Australijoje ir Vokietijoje, šis puikus produktas tampa vis populiaresnis ir Lietuvoje.

   Vonios paruošimas!
   1. Prileiskite į vonią ketvirtadalį šilto vandens
   2. Kai vonia yra užpildyta ketvirčiu, lėtai pabarstykite miltelių, nerekomenduojama berti miltelius kai vanduo vis dar bėga iš čiaupo.
   3. Po to kai išbersite visus miltelius toliau užpildykite vonią iki puses ir išjunkite čiaupą

  Maudynės!
  1. Įspėjimas: Gelli Baff gelis bus slidus todėl bukite atsargus lipant į vonią
  2. Gelis tirštės vis labiau kai bersite daugiau miltelių į vandenį
  3. Smagiai leiskite laiką su Gelli Baff geliu.

  Gelli Baff pašalinimas!
  1. Tiesiog įberkite “Dissolver” miltelius į sukurtą gelį ir klampus gelis vėl pavirs į spalvotą vandenį kurį saugiai išleisite iš vonios.
  2. Ištraukite vonios kištuką ir palikite čiaupą atverta. Gelli Baff gelis bus lengvai pašalintas į kanalizaciją. Gelli Baff yra draugiškas aplinkai.
  3. Mes rekomenduojame, pasilikti vonioje po to kai jūsų Gelli Baff bus pašalintas, ir vėl užpildyti vonią normalų vandeniu, taip užtikrinsite Gelli Baff gelio likučių pašalinimą.
  4. Žinoma galite pašalinti Gelli Baff likučius ir kitais būdais, pvz. dušo pagalba, bet patartina, kad būtumėte atsargūs, esant likučiams Gelli Baff, vonioje yra labai slidu!

Patartina / Nepatartina
Siekiant maksimalaus malonumo sekit Gelli Baff naudojimo taisykles!
1. Nerekomenduojama vaikams iki 3 metų amžiaus. Naudokite tik prižiūrint suaugusiems. Nepilkite per daug vandens į vonią.
2. Mėgaukitės Gelli Baff sėdint. Gelis yra slidus!
3. Negalima valgyti Gelli Baff, nepaisant to kad jis yra nekenksmingas. Tai nėra skanu, panašiai kaip ir muilas, jei Gelli Baff patenka į akys – gali gelti, todėl praplaukite akys švariu vandeniu jei taip atsitiktu
4. Nepamirškite nusiplauti gleives iš savo plaukų

 

Puikiai dera su:

Taip pat siūlome: