Vežimėlis 2-in-1 Adamex Reggio Deco Y125

Papildoma informacija

Gamintojas

Išparduota

Norite gauti pranešimą, kai ši prekė vėl bus sandėlyje?

Greitas pristatymas

Prekės pristatomos per 5-10 d.d. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.

Ypač manevringas vežimėlis, kuris suteikia maksimalų komfortą vaikui.
Erdvus lopšys: 79 cm ilgis, 36cm plotis ir 21cm gylis;
Geliniai ratai: užtikrina sklandų važiavimą, bei apsaugo Jus nuo pradūrimo rizikos kelionės metu. Tai yra vienas iš nedaugelio vežimėlių su geliniais ratais. Priekiniai ratai manevringi.

Dviguba amortizacija su reguliuojamu važiuoklės minkštumu: Viena pora amortizatorių yra ant galinių ratų, kita – važiuoklėje, kurios minkštumą galite regulioti užblokuojant/atblokuojant amortizatorių veikimą.

Stabdys: Naudojama vienos kojos pagalba. Tiesiog pakelkite platformą tarp galinių ratų, kad užblokuotumėte ratus.

Rankena: Keičianti aukščio kampą, todėl galite ją pakelti ir nuleisti. Tokiu būdu, rankena lengvai prisitaiko prie tėvų ūgio.

Aukštos kokybės čiūžinukas: Kokoso užpildas daro čiūžinuką jaukiu ir ekologišku. Čiūžinuko užvalkalas skalbiamas.
Ventiliacija: Tiek lopšyje, tiek sėdimoje dalyje yra ventiliacija, kad užtikrina gerą oro cirkuliaciją. Didelis gaubtuvas apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių (UV 50+).

Vystymo padėkliukas: Adamex vienas iš nedaugėlio gamintojų, kurie komplekte siūlo vystymo padėkliuką. Jis lengvai sulankstomas ir talpinamas rankinėje.

Pirkinių krepšys:  Erdvus ir lengvai prieinamas pirkinių krepšys. Pirkinius galite laikyti saugiai, kadangi krepšys nėra atviras.

Papildoma informacija apie Adamex Reggio:Nuimami ratai;5 taškų diržų tvirtinimo sistema;Reguliuojamas atlošas lopšyje ir sėdimoje dalyje;Reguliuojama pėdų atlošo padėtis sėdimoje dalyje;Galimybė montuoti automobilio kėdutę atskirai įsigijus adapterius;

Taip pat siūlome: