Vežimėlis NEO Mobility-Set Air RED

Papildoma informacija

Gamintojas

Išparduota

Norite gauti pranešimą, kai ši prekė vėl bus sandėlyje?

Greitas pristatymas

Prekės pristatomos per 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.

Lankstus ir universalus “Concord Neo” mobilus komplektas “Air Safe Scout” suteikia pasirinkimo laisvę. Šį komplektą sudaro sėdimoji dalis, praktiškas sulankstomas lopšys ir kūdikio automobilinė kėdė – viskasi viename! Pradėkite naudoti nuo pirmos kūdikio dienos.
“Sėdimoji dalis Concord Neo” yra  lyg “Y” formos rėmas su priekinėmis ašimis, atskirai spyruokliniai ratai ir centrinė torsioninė pakaba. Tai vežimėlį daro itin greitą ir suteikia kontrolės jausmą. Priklausomai nuo jūsų vaiko amžiaus, sėdimosios dalies atlošo aukštis reguliuojamas, bei gali būti uždėta dviejomis kryptimis. Vežimėlio rankena taip pat gali būti prailginama.

“Neo” yra vienas iš kompaktiškiausių ir lengviausių vežimėlių pasaulyje, labai lengvai transportuojamas, pasiimamas su savimi bet kur ir bet kada. Privalumas, kad galite naudoti nuo pirmosios kūdikio dienos, uždėjus lopšiuką. Lopšiukas taip pat labai lengvai sulankstomas, todėl galite įtalpinti bet kur mašinoje.

Kūdikių automobilinė kėdutė “Air Safe” naudojama naujagimiui ir vaikui paaugus. Ji taip pat greitai ir paprastai uždedama ant vežimėlio rėmo. Visgi, pagrindinė jos funkcija naudoti automobilyje, bei gali būti pritvirtinta prie “Isofix” bazės, kuris įsigyjama atskirai.

*komplekte yra apsauga nuo lietaus

*papildomas išskleidžiamas stogelis nuo saulės

Matmenys:

Vežimėlis: 10,6 kg
Lopšiukas: 4,7 kg
Automobilinė kėdutė: 2,9 kg

*Vežimėlis parduodamas iš ekspozicijos

Puikiai dera su:

Taip pat siūlome: