Naktipuodis Baby Bjorn Grey White

39.00€
Gamintojas: Baby Bjorn
Modelis: 055125

Yra prekyboje

Pristatymas 3-10 d. d.

Kiekis:

Daugiau

Kodėl turėčiau rinktis naktipuodį BabyBjorn?
Jūsų vaikas gali atsipalaiduoti, atsipalaiduoti ir skirti visą jam reikalingą laiką ant šio patogaus naktipuodžio su minkštais kontūrais, aukštu atlošu ir atraminiais porankiais. Guminė juosta, esanti po apačia, naktipuodis tvirtai laikosi ant grindų, o naktipuodžio aukštis leidžia jūsų vaikui lengvai atsisėsti ir atsistoti be Jūsų pagalbos.

Ar lengva valyti?
Taip, naktipuodyje yra patogus vidinis puodas, kurį jums lengva pakelti, ištuštinti ir nuplauti ar nuvalyti. Puodelyje taip pat yra praktiškas apsauga nuo purslų. Jei turite naudotą naktipuodį, galite jį atnaujinti nauju vidiniu puoduku, kad akimirksniu atsinaujintumete.

Kada mano vaikas gali pradėti naudotis puoduku?
Amžius, kai jūsų vaikas yra pasirengęs treniruotis ant naktipuodžio, yra individualus, tačiau dauguma vaikų yra pasirengę nustoti naudoti sauskelnes nuo 18 iki 24 mėnesių.

Ar šis naktipuodis yra saugus mano vaikui?
Saugumas yra svarbiausias mūsų prioritetas - todėl visi vonios kambario gaminiai iš „BABYBJÖRN“ atitinka Europoje ir JAV taikomus plastiko saugos reikalavimus. Tai reiškia, kad mūsų naudojamas plastikas nuolatos kruopščiai tikrinamas dėl bisfenolio A (BPA) ir kitų kenksmingų medžiagų.

Ar šis naktipuodis pagamintas Švedijoje?
Taip, šie naktipuodžiai yra sukurti ir pagaminti Švedijoje, naudojant patvarias medžiagas, turinčias ilgą tarnavimo laiką. Tai reiškia, kad naktipuodį gali naudoti antras ir trečias vaikas.

Medžiagos
Naktipuodis pagamintas iš polipropileno (PP) ir termoplastinio elastomero (TPE).

Svoris ir matmenys
Svoris: 900g
Matmenys: 36 x 35 x 31,5 cm

Bendras
Garantija Taip
Spalva Nėra
Ekspozicija Ne

Įvertinkite prekę

Pastaba: HTML yra nepalaikomas!
Vertinimas: Blogas Geras
Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: